40 yılı aşan geçmişine sektörel tecrübe ile birlikte sayısız referans eklemiş olan Altın Alüminyum, dekorasyon konusunda markalaşmış, köklü bir firma. 

Başta alüminyum ve ferforje olmak üzere farklı yapı malzemelerini kullanarak yaşam alanlarını daha şık ve konforlu bir hale dönüştüren firma, dış cephe ve ortak kullanım alanlarıyla birlikte daireler için de çözümler sunuyor. 

Altın Alüminyum’un üretimini gerçekleştirdiği ürünlerden bazıları; alüminyum doğrama, alüminyum balkon korkuluğu, alüminyum tente, kompozit kaplama, silikon cephe, katlanabilir cam balkon, paslanmaz korkuluk ve ferforje bahçe kapısı. 

Detaylı ürün kataloğu için tıklayınız.

FERFORJE   ALÜMİNYUM KORKULUK   CAM BALKON   KOMPOZİT KAPLAMA
     
Dayanıklılığı ve şekil alabilen şık görüntüsünden dolayı özellikle dış alanlarda sıkça tercih edilen ferforje, oldukça sağlam ve kullanışlı bir malzeme. Altın Alüminyum aracılığıyla talep ettiğiniz görünüm ve boyutlardaki ferforje bahçe kapılarına uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.    Özellikle paslanmaz yapısından ve şık görüntüsünden dolayı pek çok yapıda dekoratif amaçlı kullanılan alüminyumun sıkça tercih edildiği alanlardan biri de merdiven ve balkon korkulukları. Altın Alüminyum, istekleriniz doğrultusunda alüminyumu kusursuz şekilde işleyerek yaşam alanlarınızı daha güvenli ve hoş bir hale getiriyor.    Daha geniş yaşam alanları yaratmanıza ve hayatınızı kolaylaştırmanıza yardımcı olan cam balkonlar, Altın Alüminyum tarafından kısa sürede ve uygun fiyatlarla hazırlanıp, kusursuz işçilikle monte edilirken, aynı zamanda uzun süreli kullanım imkanı sunuyor.    Bina dış cephelerinin çok daha şık ve dayanıklı olmasını sağlayan kompozit kaplama, yapılara modern bir görüntü kazandırırken yalıtıma da yardımcı oluyor. Altın Alüminyum, evleriniz veya iş yerleriniz için ekonomik fiyatlarla üst düzey kalitede kompozit kaplama hizmeti sunuyor.