Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için lütfen arayın.

Meksas A.Ş. olarak köpüklü ayran makinasının buluşunu ve Ayranmatik markası ile ilk patentini alan firmayız. Ülkemizin milli içeceği olan ayran sağlıklı bir içecek olduğu için son yıllarda diğer ülkelerdede en çok tüketilen içecekler arasında yerini almaktadır. Bu nedenle ayran imalatını kolaylaştırmak taze ve seri bir şekilde servis yapabilmek için ayranmatik makinasının seri imalatını yapmaktayız.

Ayranmatik kafe, restoran, otel, alışveriş merkezi gibi farklı büyüklüklerdeki işletmeleri baz olarak geliştirdiğimiz ayran makineleri ve ayranmatikler, değişik amaç ve ortamlar gözetilerek ahşap görünümlü, taş görünümlü, paslanmaz çelik gibi çeşitlerde üretiliyor. Ayrıca tekerlekli ve portatif tasarımları sayesinde ayranmatikler, kolayca taşınabilecek bir yapıda. 

Temel amacın ayranı çok daha ekonomik, kolay, hızlı bir şekilde her ortamda elde edilebilecek bir içecek haline getirmek olduğu ayran makinelerimizde, tüm beklentileri karşılayabilmek adına bardak raflı, ahşap çatılı ve ahşap raflı gibi alternatiflere de yer veriyoruz. 

BAYİLİKLERİMİZ   REFERANSLARIMIZ   DİSTRİBÜTÖRLERİMİZ   CE SERTİFİKASI