Çms Susurluk Masa Sandalye » Gizlilik Sözleşmesi

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ


Değerli Üyelerimiz,
Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizleriçin çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında, belirtilen bankalar ile birlikte çalışmaktayız.

Bilgilerinizin Alınması Ve Kullanılması
İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilikiçerisinde alınmakta ve uygun güvenlik düzeyini temin etmek üzere her türlü teknik ve idari tedbirler uygulanmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için işlendikleri amaçla bağlantılı, sınırlı ve ölçülüolarak müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir. Bu doğrultuda sadece aşağıda belirtilen kişisel bilgilerinizi toplayabilir,kaydedebilir ve kullanabiliriz. Bu konuda aşağıda belirtilen kişisel bilgilerinizin işlendikleri amaçla bağlantılı, sınırlı ve ölçülü olarak alınması, kullanılması ve aktarılması için açık rızanızın bulunduğu kabul edilir.

1) Siteyi ziyaretiniz ve kullanımınız ile ilgili bilgiler.
2) Site üzerinden yaptığınız her türlü işlem ve uygulama ile ilgilibilgiler.
3) Siteye üye olmak ve çevrimiçi hizmetlerden yararlanmak için verdiğiniz bilgiler.

Yukarıda belirttiğimiz üzere siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için,işin tamamlanmasına yönelik bilgiler firmamızca’ te saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında aramızda kişisel verilen korunması için gizlilikanlaşması imzalamış bulunduğumuz lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Firmamız müşteri bilgilerini; kampanya bilgileri, yeni ürünler,kampanyalar ve promosyonlar hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek ve gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması yapmak üzere saklar ve kullanır. Bu gibi bilgileri alıp almama konusunda müşterilerimiz her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilirler. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir.

Ödeme Güvenliği
Ödemeleriniz sırasında optimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada "3D Secure" sistemleri kullanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek : Kredi kart numarası ) firmamızca tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak, anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır.

Bilgilerin Doğrulanması
Müşterilerimiz firmamızca kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmışolduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Websitemize’ e üye olurken verilen tüm bilgilere sadece üyelik sahibi ulaşabilir ve değiştirebilir. Üye, üye giriş bilgilerini güvenli koruduğu takdirde başkalarının üye ile ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu konuda müşterilerimize optimum güvence vermekteyiz.