AKRİKOR & AKRİNO   ÜRETİCİ BAYİLİK   KULLANIM ALANLARI   PROJE
     

Tecrübe ile bilginin birbirini tamamladığı bir ortamda teknolojik gelişmelerle kendini sürekli olarak tasarım, geliştirme ve üretim konularında yenilemekte olan Şapmersan  1993  yılında  Balıkesir Yeni Sanayi Sitesinde  kurulmuştur.
Üretim kapasitesini arttırmaya yönelik çalışmalarını sürekli olarak sürdüren Şapmersan geldiği bugünkü noktada ise 2.800 m² kapalı alanda müşteri istekleri doğrultusunda özel ürünleri ile iç ve dış piyasaya hizmet vermektedir.

Şapmersan olarak öncelikle hedefimiz her zaman tüketiciye kaliteli ürün ve hizmeti sunmaktır. İnsanlar zamanının büyük bir kısmını mutfaklarında  geçiriyorlar Bizim üzerimize düşen görev rahat çalışabilecekleri, estetik ve kaliteli ürünler üretmek. Müşteriye sunulan kalite güvencesi ön planda tutularak tüketicilerin ihtiyaçlarının belirlenmesi ve ürünlerimizin geliştirilmesi ayrıca yeni ürünlerin tasarlanması konusunda faaliyet gösteren firmamız, Ar-Ge çalışmalarına da devam etmektedir.
 
Genç, dinamik, mesleki eğitimli teknik kadrosuyla profesyonel çalışma ilkelerini benimsemiş olan firmamız Türkiye' deki ve dünyadaki pazar payını artırabilmek ve mevcut kalite anlayışını mükemmellik modeline yükseltebilmek için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.Bu kararlılıkla hareket eden firmamız hızla yoluna devam ederek Dünyada bir Türk markası olacaktır.