Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 2010 yılında YİĞİT YAPI ismiyle Balıkesir Ağır sanayi bölgesinde faaliyetlerine başlamıştır.  

Ulusal ve uluslararası rekabet ortamında, müşteri isteklerinin karşılanmasında ürünün sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli güvenilir olması ve bu isteklerin zamanında karşılanması da önemli bir rol oynamaktadır.

Bu amaçla Yiğit Yapı olarak "Verimlilik ve Müşteri Memnuniyeti" sloganı ile kendini sürekli geliştiren , müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel amaç ve kalite politikası olarak belirlemiştir.

Yiğit Yapı, farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, ürün ve hizmet yelpazemizde bulunan tüm faaliyet alanları ile dünya standartlarında insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak ve üretmek için siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Gücünü takım çalışmasından alarak, girdiği her alanda liderliği hedefleyen, değerlerini karşılıklı kazanca çeviren ülke çapında bir firma olmaktır.

Şirketimizin temel değerlerinden ödün vermeden, güçlü bilgi birikimimizi teknoloji ile birleştirerek, ürün ve hizmetlerimizle fark yaratarak, marka imajımızı ve pazar payımızı geliştirmektedir.

Ürünlerimiz 89/106/EEC yapı malzemeleri yönetmeliğine, TSE 5358 EN 12608 ve TSE ISO CE 9001:2000 , TS EN ISO 4892-2 Uluslararası standartlara uygun olarak üretilmekte olup bu üretimler belgelerle onaylanmıştır

Ücretsiz keşif ve montaj avantajları ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kendisine misyon edinmiştir.
Kendini her gün yenileyen firmamız ürün çeşitliliğini de artırmaktadır.

  1. Cam balkon, katlanır cam balkon, mıknatıslı cam balkon, alüminyum fitilli cam balkon sistemleri
  2. Alüminyum doğrama sistemleri
  3. PVC doğrama sistemleri,
  4. Cam kapı sistemleri
  5. Kompozit dış cephe kaplama sistemleri
  6. Otomatik kapı sistemleri (garaj kapısı,pencere)
  7. Alüminyum küpeşte, korkuluk sistemleri
  8. Kış bahçesi sistemleri
  9. Fotoselli otomatik kapı sistemleri

0 (266) 225 50 43